0532 306 85 34 info@mayrevizyongrup.com.tr Merkez Mahallesi Sun Sokak No:20/A Pursaklar/Ankara
sitelogo
Anasayfa / Hizmetler

Hizmetler

Hizmetler | May Revizyon Grup

Hizmetler

May Revizyon Grup İnşaat firması olarak yapı tadilat ve onarım konusunda birçok proje kategorisinde en kaliteli hizmetleri sunuyoruz. Firmamız bünyesindeki deneyimli personel ve tasarım ekibi ile hem tasarım hem de şantiye sürecinde yapı tadilat işlerini en iyi şekilde yönetmekteyiz. May Revizyon Grup İnşaat firmamız tarafından yapılan projeler;

 

  • Konut projeleri
  • Banka tadilat projeleri
  • Kamu kurumları tadilat projeleri
  • Sendika hizmet binaları tadilatı
  • İnşaat projeleri
  • Mantolama uygulamaları
  • Sıva boya alçı uygulamalar

 

İhtiyaç duyduğunuz yukarıdaki kategorilerde yer alan tadilat işleriniz için sizi May Revizyon Grup firmamıza bekliyoruz. Firmamızdaki mühendis ekip sayesinde öncelikle talepleriniz doğrultusunda yapılan proje ve planlar müşterilerimize sunulmaktadır.

 

May Revizyon Grup İnşaat firması olarak tadilat işlerine başlamadan önce müşteri talepleri doğrultusunda hazırladığımız planlara onay alarak tadilat sürecini başlatıyoruz. Tadilat sürecinde ise en yeni inşaat teknikleri ve son teknoloji ürünü malzemeler kullanılarak en iyi tadilat işlemi gerçekleştirilmektedir. Bina ve yapı tadilat projelerinde güçlendirme çalışmaları yapılarak yapı ömrü uzatılmakta ve yapıların sorunsuz bir şekilde uzun yıllar hizmet vermesi sağlanmaktadır. May Revizyon Grup İnşaat firması olarak tadilat projelerinde kaliteli çözümler sunarken maliyetler açısından da büyük avantaj sağlayacak fırsatlar sunmaktadır. Yapı tadilat işleriniz için May Revizyon Grup İnşaat firmamız ile iletişime geçerek proje ve maliyet konusunda bilgi isteyebilir ve yaptıracağınız tadilatlarla ilgili fikir talep edebilirsiniz. Bu sayede tadilat süreçlerini daha iyi yönetebileceksiniz.


Hizmetler İçin Teklif İste

İnşaat Projelerimiz, Konut Projelerimiz Ve Mantolama Uygulamaları Gibi Hizmetlerimiz İçin Teklif/Bilgi Almak İster Misiniz?