0532 306 85 34 info@mayrevizyongrup.com.tr Merkez Mahallesi Sun Sokak No:20/A Pursaklar/Ankara
sitelogo
Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

MAY REVİZYON GRUP • HAKKIMIZDA

May Revizyon Grup inşaat ve tadilat konusunda en kaliteli hizmeti sunmak için bünyesinde birçok yapı kategorisinde usta ekiplere sahiptir. Usta ekiplerimiz tadilatların icrasında yer almakta iken proje ve planlama aşamasında mimar ve yapı mühendislerimiz yer almaktadır. May Revizyon Grup firmamız mimar, mühendis ve usta ekiplerinin ortak çalışması ile tadilat işlerini en iyi şekilde yapmaktadır. Tadilat süreçlerinin her aşamasında en iyi çözümü sunmak için sadece işinin ehli personelle çalışıyoruz. Ayrıca sektörümüzdeki en yeni trendleri takip ederek ve uzun süre hizmet verecek şekilde yapıları yeniliyoruz.

 

May Revizyon Grup inşaat firmamız yapı tadilat süreçlerinde güçlendirme ve destekleme işlerini yönetmeliklerde yer alan kurallar ve hususlar çerçevesinde yaparak yapıların güvenli hale getirilmesi sağlanmaktadır. Yapıların tadilat işlerinde hem uygun fiyatlı çözümler hem de en iyi tadilat projelerini hayata geçirebilecek kabiliyete sahip bir firma olarak her zaman müşteri memnuniyeti sağlamak için hizmet kalitesini arttırmak için çalışmaktayız. Hizmet kalitesini arttırmak için sektörümüzdeki gelişmeleri yakın takip etmekte ve yeniliklere adapte olarak en iyi tadilat hizmetlerini vermekteyiz.


MAY REVİZYON GRUP • HAKKIMIZDA
İnşaat Projelerimiz, Konut Projelerimiz Ve Mantolama Uygulamaları Gibi Hizmetlerimiz İçin Teklif/Bilgi Almak İster Misiniz?